Ateliér Fotolipina.cz

Tento web prezentuje naše komerční aktivity. Bez nich by Galerijní ulice nemohla existovat. Hlavní sférou naší činnosti je fotografie a grafické práce. Pokud byste chtěli spolupracovat v této oblasti, tak prosím navšivte náš web. Budeme se těšit. Můžete zavítat i na náš web se svatební fotografií.

Galerie La Femme

Pokud jste v Praze a máte rádi umění, nenechte si tuhle galerii ujít. V malých a útulných prostorách zhlédnete výběr nejlepšího českého současného umění. Ačkoli název by napovídal, že zaměření galerie je monotematické, opak je pravdou. Každý nový cyklus tzv. Domácích úkolů přináší jiné téma, které různí umělci zvárňují různými způsoby. Tato živoucí galerie stojí za návštěvy.

Tenzona s.r.o.

Firma Tenzona je jedním ze stabilních partnerů Galerijní ulice. Zabývá se kontrukcí silničních a kolejových váh.

KUVA-RE

Partnerská firma KUVA-RE se nelekne žádné realizace a několikatunové sochy stojí na pevných základech. Má mnoho zkušeností z výkopových a stavebních prací.

Poodří – Moravské Kravařsko

je velmi aktivní v podpoře lokální kultury a pomáhá nám malými i velkými kroky v tom, abychom mohli dále zkrášlovat náš region.

Obec Jistebník

Bez podpory domovské obce by to nešlo a jsme rádi, že obec Galerijní ulici bere jako partnera. 

Pekařství Illík

Kdysi malé pekařství a nyní velká firma nabízející široký sortiment čerstvého pečiva, zákusků, polotovarů nebo rychlého občerstvení, které už potěšilo i návštěvníky Galerijní ulice.

Autoservis Vůjtek

nabízí profesionální opravy vozidel všech značek a svou sbírkou veteránů už několikrát pomohli dokreslit atmosféru pořadaných akcí na Galerijní ulici.

Moravskoslezský kraj

si Galerijní ulice všímá a my doufáme, že se nám povede krajské orgány naklonit i pro příští akce.