Galerie La Femme

Pokud jste v Praze a máte rádi umění, nenechte si tuhle galerii ujít. V malých a útulných prostorách zhlédnete výběr nejlepšího českého současného umění. Ačkoli název by napovídal, že zaměření galerie je monotematické, opak je pravdou. Každý nový cyklus tzv. Domácích úkolů přináší jiné téma, které různí umělci zvárňují různými způsoby. Tato živoucí galerie stojí za návštěvy.

Tenzona s.r.o.

Firma Tenzona je jedním ze stabilních partnerů Galerijní ulice. Zabývá se kontrukcí silničních a kolejových váh.

BKB Metal, a. s.

BKB Metal, a.s. je projekční, inženýrskou a dodavatelskou organizací, působící především v oblastech hutnictví železa a neželezných kovů, energetiky, strojírenství, stavebnictví a ocelových konstrukcí.

EXPEDITA  Z. S.

Občanské sdružení, které vzniklo za účelem podpory kultury v Jistebníku a okolí.

KUVA-RE

Partnerská firma KUVA-RE se nelekne žádné realizace a několikatunové sochy stojí na pevných základech. Má mnoho zkušeností z výkopových a stavebních prací.

Poodří – Moravské Kravařsko

je velmi aktivní v podpoře lokální kultury a pomáhá nám malými i velkými kroky v tom, abychom mohli dále zkrášlovat náš region.

Obec Jistebník

Bez podpory domovské obce by to nešlo a jsme rádi, že obec Galerijní ulici bere jako partnera. 

ISMM

Firma ISMM byla založena v roce 1997 jako poradenská společnost poskytující poradenské služby průmyslovým podnikům v oblasti marketingu. Od roku 1999 jsem se stal jediným majitelem společnosti, v roce 2007 jsem zahájil s pěti pracovníky vlastní malovýrobu a postupně vybudoval z nuly skupinu ISMM Group, do které patří pět prosperujících firem s více než 350 zaměstnanci a téměř miliardovým obratem.

Moravskoslezský kraj

si Galerijní ulice všimnul a doufáme, že naše spolupráce na věhlasu kraje bude pokračovat. Moravskoslezský kraj se finačně podílí na financování aktivit Galerijní ulice.

Autoservis Vůjtek

nabízí profesionální opravy vozidel všech značek a svou sbírkou veteránů už několikrát pomohli dokreslit atmosféru pořadaných akcí na Galerijní ulici.

SeePOINT

Firma zabývající se pronájmem reklamních nosičů, bannerů či promo laviček.

Ateliér Fotolipina.cz

Tento web prezentuje naše komerční aktivity. Bez nich by Galerijní ulice nemohla existovat. Hlavní sférou naší činnosti je fotografie a grafické práce. Pokud byste chtěli spolupracovat v této oblasti, tak prosím navšivte náš web. Budeme se těšit. Můžete zavítat i na náš web se svatební fotografií.

Kudy z nudy 

Kudy z nudy je portál České centrály cestovního ruchu pomáhající nám s propagací.